Developerská společnost Panattoni si vybrala nového partnera pro komunikaci. Ve výběrovém řízení zvítězila agentura FleishmanHillard

Novým dodavatelem komunikačních služeb pro Panattoni, největšího developera průmyslových nemovitostí v Evropě, se pro český trh stala agentura FleishmanHillard. Spolupráce se bude rozvíjet především v oblastech public relations a public affairs.

 

Do uzavřeného výběrového řízení pozvala společnost Panattoni celkem sedm agentur. Tým, který bude zajišťovat služby v České republice, povede na straně vítězné agentury Client Director Ondřej Píša.

„Segment průmyslových nemovitostí je nyní v rámci realitního trhu velmi dynamický a vyžaduje zcela nový přístup k externí komunikaci. Kvalita oslovených agentur v rámci tendru byla extrémně vysoká a rozdíl mezi dvěma finálovými agenturami byl nepatrný. Agentura FleishmanHillard přesvědčila vedení naší společnosti nejen kvalitním týmem, ale i představenou komunikační strategií,“ shrnuje důvody výběru agentury Karel Taschner, Marketing & PR Director společnosti Panattoni.

Ondřej Píša z FleishmanHillard k tomu dodává: „Jsme velmi poctěni tím, že portfolio našich klientů rozšíříme o evropského lídra v oblasti průmyslového developmentu. A to nejen lídra v objemu výstavby, ale také v oblasti inovací a udržitelnosti. Těšíme se na spolupráci hlavně s ohledem na fakt, že Panattoni si uvědomuje benefity integrovaného přístupu v řešení svých komunikačních potřeb.“

Společnost Panattoni letos plánuje v Česku dokončit osm budov o celkové výměře přes 210 tisíc metrů čtverečních. Největšími projekty jsou budovy v parcích Panattoni Park Cheb South, Panattoni Park Chomutov North a Panattoni Park Pilsen West II, každá z nich bude mít více než 40 tisíc metrů čtverečních. Do každé budovy už má Panattoni potvrzené nájemce. Své nové působiště v některém z Panattoni parků letos najdou například společnosti Amazon, Shipmonk, Jungheinrich, Shape Corp. Raben či Autodoc.

Spolupráce Panattoni a FleishmanHillard naplno odstartuje už v průběhu března 2023.

Panattoni Development Company je jednou z největších světových developerských společností v soukromých rukách a má v Severní Americe, Evropě a Asii 53 poboček. Od zahájení činnosti ve střední Evropě v roce 2005 společnost dokončila dohromady přes 19 milionů m2 moderních průmyslových prostor v zemích Evropské unie a Velké Británie. Nabízí průmyslové, skladové i kancelářské plochy. Specializuje se na stavby na klíč (BTS build-to-suit), které přesně odpovídají požadavkům jednotlivých klientů. Panattoni obhájila již po šesté za sebou pozici lídra evropského industriálního trhu a všechny její nové projekty jsou certifikovány BREEAM v úrovni Excellent. Mezi klíčové klienty patří společnosti jako Amazon, Tchibo, DSV, H&M, Intermarché, Leroy Merlin, ND Logistics, Still, Schenker, Selgros a Tesco. Kromě České republiky a Slovenska má Panattoni kanceláře také ve většině zemí EU a ve Velké Británii. Více na www.panattonieurope.com.