Senior Media Consultant

Chceš uplatnit své kontakty v médiích a rozvíjet svou kariéru v public relations v prostředí jedné z největších světových PR firem?  Baví tě komunikace a každodenní kontakt s médii? Pojď nám pomáhat s plánováním a realizací komunikačních kampaní pro přední české i zahraniční značky!

Připoj se do našeho týmu a inspiruj se od nejlepších lokálních i zahraničních expertů na public relations, public affairs a marketingovou komunikaci.

Do našeho týmu hledáme Senior Media Consultanta, který bude mít na starosti od A do Z budování a udržování vztahů s tuzemskými médii v oblastech lifestyle i brand a produktové komunikace našich klientů. Zároveň má rád různorodou práci, baví ho řídit menší i větší projekty, poskytovat strategické poradenství při přípravě komunikačních kampaní.

Co budeš mít na starost?

  • Udržování a budování vztahů s redaktory a redaktorkami, šéfredaktory i editory zejména z life-style médií.
  • Vydávání tiskových zpráv a koordinaci organických i placených PR spoluprací.
  • Využiješ své zkušenosti  s médii při strategickém plánování komunikačních kampaní, stejně jako i  mediálním poradenství pro naše klienty.
  • Tvou rolí bude i mentoring juniornějším kolegům a konzultantům agentury.

Přímá spolupráce s Client Directory, Client Managery a Client Executive.

Co bys měl/a umět a znát?

Samozřejmostí jsou vynikající komunikační schopnosti a síť kontaktů napříč médii, zejména v oblasti life-style. Očekáváme nadšení, zápal pro práci na svěřených kampaních, touhu hledat nové a neotřelé přístupy. Samostatnost, pečlivost a důslednost, schopnost dodržovat dohody a termíny je must-have.

A proč spolupracovat právě s námi?

Máš jedinečnou možnost nahlédnout do fungování mezinárodní agentury a pracovat pro velké nadnárodní značky. V našem týmu tě jistě potěší pohodová přátelská atmosféra a lidský přístup.

Můžeš rozjet vlastní interní projekty a stát se jedním z tahounů našich interních practice groups, v rámci kterých sledujeme poslední trendy na trhu, sdílíme zkušenosti a znalosti napříč týmy a vyvíjíme nové produkty či postupy.

Budeš mít možnost nadále rozvíjet své profesní znalosti díky naší vzdělávací FH Academy i programu zahraničních stáží v některé z našich poboček po celé Evropě.

Nabízíme flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova. Můžeš pracovat plně remote, ale rádi tě budeme vídat i v naší open-space kanceláři, kde budeš mít na práci vždy dostatek prostoru. V naší budově ale máme i spoustu míst, kde můžeš i vydechnout. Třeba kavárnu, chill-out koutky nebo nové fitness prostory. Pokud rád/a jezdíš do práce na kole, potěší tě kolárna.

Více informací o práci ve FleishmanHillard se dozvíš zde.

Pokud se k nám chceš připojit nebo se jen nezávazně pobavit u kávy, pošli své CV.