Premiéra 20. série South Parku

Premiéra 20. série South Parku

Spotřební zboží a služby, Vztahy s médii

Na podzim roku 2016 přinesla společnost Viacom dlouho očekávanou premiéru jubilejní 20. řady seriálu South Park. Vzhledem k tomu, že se tento druhý nejdéle vysílaný pořad světa těší velké popularitě i na kanálu Prima Comedy Central, jehož poskytovatelem je právě Viacom, získali fanoušci jedinečnou příležitost podívat se na dabovanou verzi nových epizod již 6 dní po americké premiéře.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak jsme postupovali?

Hlavním cílem bylo zajistit 20. sérii South Parku patřičnou pozornost médií a diváků. Klíčovým prvkem komunikace byl velmi rychlý dabing premiérových epizod z angličtiny do češtiny. V rámci komunikace jsme se rozhodli zaměřit se na české hlasy South Parku a odhalit novinářům i fanouškům celý proces dabingu. Vybrané novináře jsme proto pozvali do studia S Pro Alfa, kde měli možnost nahlédnout do zákulisí českého dabingu seriálu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Čeho jsme dosáhli?

Během čtyřměsíční komunikace jsme zaznamenali téměř 80 článků a reportáží o premiérové 20. sezóně seriálu South Park vysílané na kanálu Prima Comedy Cental. Celkový zásah přesáhl 17,5 milionu impresí. Do dabingového studia s námi vyrazilo 8 novinářů a každý z nich téma uchopil jedinečným způsobem, z čehož vznikla řada pro čtenáře zajímavých reportáží. S velkým ohlasem fanoušků se setkalo také námi vytvořené video z natáčení dabingu.