Po čem ženy touží? Přeci po modemu od O2!

Po čem ženy touží? Přeci po modemu od O2!

Vyvinout vlastní modem, který je výkonný a navíc hezkým designovým kouskem, není jen tak. V O2 se nám to se Smart Boxem povedlo. A navíc jsme v kampani přesvědčili české ženy, aby si novou technologickou hračku pořizovaly domů s nadšením.

Jak jsme postupovali?

70 % domácností řeší problém s kvalitou domácí Wi-Fi i přes dostatečně rychlou přípojku. Ženy však především hledí na modem jako nevzhlednou krabičku se spletí kabelů, kterou je lepší raději schovat za skříň. O2 proto vyvinulo modem Smart Box s designem od renomovaného Martina Tvarůžka, držitele REDDOT Design Award. Pomůže zrychlit internet a propojit doma chytré technologie. To pánům jako argument stačí. Ale jak přesvědčit ženy, aby se o tuto technologickou novinku od O2 nejen začaly zajímat, ale aby si ji také s nadšením chtěly pořídit domů?

Začali jsme mluvit o designu. Naše srdce chytré domácnosti se totiž nemusíte stydět vystavit si v obýváku. Tradiční technologická média jsme doplnili komunikaci s novinářkami z lifestyle médií. Speciálně jsme se zaměřili na ty píšící o bydlení. 

Představili jsme jim Smart Box v prostoru, v jakém by jej mohly mít doma, a seznámili je s jeho autorem. Přinesli jsme novinářkám hezky zabalené tipy na technologické vánoční dárky pro muže jejich čtenářek. Spojili se se s dámským spolkem Ženy s.r.o. A abychom význam designu Smart Boxu podtrhli, přihlásili jsme jej na renomovaný mezinárodní festival, na kterém dokonce získal ocenění.

Čeho jsme dosáhli?

  • Přes 70 výstupů v médiích, třetina z toho v lifestylech. Smart Box jsme dostali i tam, kam by se běžně nedostal, například do Blesk Hobby, Můj Dům, Doma DNES, Nové proměny bydlení a další.
  • Podařilo se nám zasáhnout také téměř všechny přední zpravodajské weby v Česku (iDnes.cz, iHned.cz a Aktuálně.cz)
  • Smart Box se díky svému pokrytí stal synonymem chytré domácnosti v Česku
  • Zasáhli jsme celkově více než 12 milionů čtenářů.
  • Podařilo se nám přispět k vyprodání zásob O2 Smart Boxu před Vánoci.
  • Nadšené ženy, které se nestydí vystavit modem ve svém obýváku.

Více o projektu:

http://blog.o2.cz/2017/12/04/o2-smart-box-ziskal-oceneni-na-czech-design-weeku/