Děkuji, Maminko

Do projektu přinášejícího uznání maminkám nejen slavných sportovců, jsme se rozhodli zapojit známé české sportovní tváře. Partnery se stali oštěpařka Bára Špotáková, pětibojař David Svoboda a skokan do výšky Jaroslav Bába, respektive jejich maminky.

 

Jak jsme postupovali?

Zmapovali jsme dětství a podporu sportovců v mladém věku, natočili videa a zorganizovali vzrušující pobyt pro maminky sportovců na letních Olympijských hrách v Londýně. Do projektu jsme zapojili i člena Českého olympijského výboru a uznávaného sportovního psychologa Mariana Jelínka. Vybraní zástupci českých médií se díky projektu měli možnost zúčastnit přímo her v Londýně.

 

Čeho jsme dosáhli?

Téma výchovy a podpory mladých sportovců nenechalo nikoho chladným a dosáhli jsme na stovku mediálních výstupů včetně významných vstupů v televizi a rozhlase. Opomenut nebyl ani charitativní rozměr projektu: pro 32 českých dětí (včetně dětí z SOS vesniček) jsme zařídili účast na sportovním táboře, kde měly možnost stát se malými olympioniky a vyzkoušet si řadu olympijských sportů.