Social Media & Digital Content Specialist

Chceš rozvíjet svou kariéru v public relations v prostředí jedné z největších světových PR firem? Zajímáš se o sociální média a digital content marketing? Pojď nám pomáhat s vytvářením kreativních kampaní a řízením projektů pro propagaci produktů.

Připoj se do našeho týmu a inspiruj se od nejlepších lokálních i zahraničních expertů na public relations, public affairs a digitální marketingovou komunikaci.

Do našeho týmu hledáme Social Media & Digital Content Specialistu, který má rád různorodou práci, zajímá se o sociální sítě, sleduje aktuální trendy online marketingu a má povědomí o spolupráci s influencery. Jeho silnými stránkami jsou komunikační dovednosti, kreativita a organizační schopnosti. Zároveň je týmový hráč, který táhne za jeden provaz se všemi kolegy napříč firmou.

Co budeš mít na starost?

Zájem o sociální sítě a influencer marketing.

Komplexní řízení projektů pro propagaci produktů a značek s influencery.

Navazování vztahů s novými influencery a jejich udržování.

Vytváření kreativních kampaní s individuálním přístupem k influencerům.

Domlouvání podmínek spolupráce s influencery a jejich administrativa.

Každodenní komunikace s infuencery – domlouvání postů, stories či videí.

Vyhodnocování projektů a efektivity spoluprací s influencery.

Testování a správa influencer marketing platform.

Pravidelná aktualizace influencer databáze.

Co bys měl(a) umět a znát?

Zajímat o trendy na sociálních sítích (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube), online marketing a měl by se v něm chtít rozvíjet. Mít přehled o tom, jaké jsou čísla sociálních sítí u nás i v zahraničí, sledovat zahraniční online marketingové projekty a nástroje pro influencer marketing. Mít povědomí o tom, jak označovat spolupráci značek a influencerů. Kreativně přistupovat ke kampaním a respektovat požadavky klienta. Být schopný připravit komunikační návrh kampaně, navrhovat KPIs. Mít individuální přístup k influencerům a mít smysl pro zodpovědnost a být komunikativní.

A proč spolupracovat právě s námi?

Máš jedinečnou možnost nahlédnout do fungování mezinárodní agentury a stát se její součástí. V naší agentuře tě čeká mladý tým a velmi přátelská a neformální atmosféra.

Při vytváření kampaní můžeš naplno rozvinout své kreativní nebo strategické myšlení. Každý den můžeš zapojit své mozkové závity pro některou z velkých značek, o které se staráme.

Můžeš rozjet vlastní interní projekty a stát se jedním z tahounů našich interních practice groups, v rámci, kterých sledujeme poslední trendy na trhu, sdílíme zkušenosti a znalosti napříč týmy a vyvíjíme nové produkty či postupy.

Budeš mít možnost nadále rozvíjet své profesní znalosti díky naší vzdělávací FH Academy i programu zahraničních stáží v některé z našich poboček po celé Evropě.

Naše kancelář nabízí řadu možností pro práci i odpočinek. Kromě standardních pracovních míst, je možnost využít několika chill-out zón s pohovkami, tak i kavárnu či tělocvičnu přímo v budově. Pokud rád jezdíš do práce na kole, potěší tě kolárna.

Pokud se k nám chceš připojit nebo se jen nezávazně pobavit u kávy, pošli své CV na kariera@fleishman.com.