Senior Digital Specialist

Chceš rozvíjet svou kariéru v digitálním marketingu v prostředí jedné z největších světových PR firem? Pojď nám pomáhat s plánováním a realizací komunikačních kampaní pro přední české i zahraniční značky!

Připoj se do našeho týmu a inspiruj se od nejlepších lokálních i zahraničních expertů na public relations, public affairs a marketingovou komunikaci.

Do našeho týmu hledáme speciast(k)u pro digitální komunikaci, který má rád různorodou práci, baví ho řídit menší i větší projekty a připravovat komunikační kampaně pro klienty z různých oborů. Hledáme primárně ty, kteří mají zkušenosti s tvorbou a řízením výkonnostních kampaní na sociálních sítích, kde je nutné mít v ruce nejen dobrý obsah, ale i trochu pod čepicí. Nehledáme žádné chytrolíny v drahých teniskách, hledáme autentické digitální nadšence, na které je spoleh.

 

Co budeš mít na starosti?

– Tvorbu komunikačních strategií pro virtuální svět, od inhouse plánování, až po samotné prezentování u klienta

– Řízení online kampaní na všech hlavních sítích: Facebooku, Instagramu, Youtube, Twitteru a LinkedIn

– Kompletní řízení obsahu, počínaje jeho vymýšlením, přes výrobu, až po exekuci

– Spolupráci s art directorem, video makerem a stavbyvedoucím našich mikrostránek

– Rozvoj obchodních příležitostí a řízení tendrových zakázek

– Každodenní koordinaci týmu a pravidelnou komunikaci s klientem

Co bys měl(a) umět a znát?

Očekáváme, že budeš umět kampaně nejen vymýšlet, ale také dávat do pohybu. Potřebujeme, aby ses nebál(a) práce s daty a uměl dobře vyhodnocovat efektivitu každé vynaložené koruny, kterou naši klienti investují do své online propagace. Předpokládáme, že hravě ovládáš Business Manager, Google Analytics a WordPress.

Co očekáváme?

– Proaktivitu, samostatnost a tah na bránu

– Perfektní znalost online prostředí a všech klíčových nástrojů

– Analytické i strategické myšlení, orientované nejen na efekt, ale i efektivitu

– Schopnost kreativní tvorby obsahu pro dnešní svět sociálních sítí

– Týmového ducha, kolegialitu a etické chování

– Angličtinu slovem i písmem

A proč spolupracovat právě s námi?

Máš jedinečnou možnost nahlédnout do fungování mezinárodní agentury a stát se její součástí. V našem týmu tě jistě potěší přátelská atmosféra a lidský přístup.

Při vytváření kampaní můžeš naplno rozvinout své kreativní nebo strategické myšlení. Každý den můžeš zapojit své mozkové závity pro některou z velkých značek, o které se staráme.

Můžeš rozjet vlastní interní projekty a stát se jedním z tahounů našich Inovačních laboratoří, v rámci kterých sledujeme poslední trendy na trhu, sdílíme zkušenosti a znalosti napříč týmy a vyvíjíme nové produkty či postupy.

Budeš mít možnost nadále rozvíjet své profesní znalosti díky naší vzdělávací FH Academy i programu zahraničních stáží v našich pobočkách po celé Evropě.

Naše kancelář nabízí řadu možností pro práci i odpočinek. Kromě standardních pracovních míst, je možnost využít několika chill-out zón s pohovkami, tak i kavárnu či tělocvičnu přímo v budově. Pokud rád jezdíš do práce na kole, potěší tě kolárna.

 

Pokud se k nám chceš připojit nebo se jen nezávazně pobavit u kávy, pošli své CV na kariera@fleishman.com.