Public Affairs Consultant

Zajímáš se o politiku a společenské dění?

Do týmu zaměřeného na Public Affairs hledáme konzultanta, který dokáže samostatně vést projekty, komunikovat s klienty v českém i anglickém jazyce a baví ho sledovat legislativní procesy.

 

V našem týmu připravujeme strategie pro velké firmy či průmyslové asociace a pomáháme jim zastupovat jejich zájmy vůči klíčovým institucím a stakeholderům. Velká část našich klientů jsou zahraniční firmy a výborná znalost angličtiny je proto nezbytná.

Co budeš mít na starost?

Monitorování legislativních procesů, identifikace a analýza klíčových regulatorních témat

Tvorba Public Affairs materiálů, analýz a strategických dokumentů

Odborné konzultace s klienty v anglickém i českém jazyce

Řízení projektů

Budování vztahů se stakeholdery

Co bys měl(a) umět a znát?

Znát legislativní procesy a regulatorní prostředí. Neobejdeš se bez schopnosti strategického a analytického myšlení. Zároveň uvítáme zkušenost s vedením alespoň menších týmů. Nepostradatelná je pro nás perfektní znalost anglického jazyka slovem i písmem. A velmi důležitý je proaktivní přístup ve vedení zakázek a komunikace s klienty. Výhodou je pokud se orientuješ v oblasti zdravotnictví a udržitelnosti.

Proč pracovat ve FleishmanHillard?

Nabízíme příležitost nahlédnout do fungování mezinárodní agentury a stát se její součástí. V naší agentuře tě čeká mladý tým a velmi přátelská a neformální atmosféra.

Máš možnost rozjet vlastní interní projekty a stát se jedním z tahounů našich interních practice groups, v rámci, kterých sledujeme poslední trendy na trhu, sdílíme zkušenosti a znalosti napříč týmy a vyvíjíme nové produkty či postupy.

Budeš mít možnost nadále rozvíjet své profesní znalosti díky naší vzdělávací FH Academy i programu zahraničních stáží v některé z našich poboček po celé Evropě. Na benefitní program také myslíme!

Naše kancelář nabízí řadu možností pro práci i odpočinek. Kromě standardních pracovních míst, je možnost využít několika chill-out zón s pohovkami, tak i kavárnu, firemní školku či tělocvičnu přímo v budově. Jestli rád jezdíš do práce na kole, potěší tě kolárna.

Pokud se k nám chceš připojit nebo se jen nezávazně pobavit u kávy, pošli své CV na [email protected]

 

Těšíme se na tebe!