Public Affairs Assistant

Jsi pečlivý, samostatný a zajímáš se o politiku a společenské dění?

Do týmu zaměřeného na Public Affairs hledáme asistenta nebo asistentku, který dokáže samostatně vyhledávat důležité informace, připravovat politické a legislativní reporty či zpracovávat sektorové analýzy.

 

V našem týmu připravujeme strategie pro velké firmy či průmyslové asociace a pomáháme jim zastupovat jejich zájmy vůči klíčovým institucím a stakeholderům. Velká část našich klientů jsou zahraniční firmy a výborná znalost angličtiny je proto nezbytná.

Co budeš mít na starost?

Budeš se podílet na spolupráci s klienty, připravovat analýzy zaměřené na českou i evropskou legislativu, psát stanoviska a reporty a zapojíme tě i do přípravy oborových eventů.

 

Všechno tě rádi naučíme, důležitá je tvá pečlivost, zodpovědnost a ochota se učit. Rádi tě vezmeme mezi sebe na schůzky, abys měl(a) přehled o všem, co zahrnuje naše klientská práce.

Proč pracovat ve FleishmanHillard?

Máš jedinečnou možnost nahlédnout do fungování mezinárodní komunikační agentury a stát se její součástí. V našem týmu tě jistě potěší kamarádská atmosféra a lidský přístup. Vždy oceníme, pokud přijdeš s vlastním nápadem a budeš aktivní.

 

Potkáš u nás lidi různých profesí a zájmů, od novinářů a social geeků až po ekonomické experty či politické poradce.

Každý den můžeš zapojit své mozkové závity pro některou z velkých značek, o které se staráme.

 

Připojit se k nám můžeš prakticky okamžitě na cca 80 hodin měsíčně formou DPP/DPČ. 

Pokud tě práce v public affairs zaujala nebo se jen nezávazně pobavit u kávy, pošli své CV na [email protected] .

Pozice je ideální pro studenty vysokých škol zaměřených na politologii, evropská studia, práva, ekonomii či příbuzné obory.

 

Těšíme se na tebe!