PR & Content Assistant

Jsi pečlivý, samostatný a zajímáš se o média a public relations? Pošli nám svůj životopis!

Do týmu zaměřeného na komunikaci s médii hledáme asistenta nebo asistentku, která dokáže samostatně vyhledat důležité informace, zvládne napsat návrh článku nebo tiskové zprávy a nezalekne se ani tvorby různých reportů.

V našem týmu řešíme externí i interní komunikaci klientů od přípravy strategie až po její realizaci, připravujeme obsahovou i vizuální stránku kampaní. Část materiálů je kompletně v angličtině, proto by ti tento jazyk neměl být cizí.

Co budeš mít na starost?

Budeš se podílet na vzniku kampaní pro klienty, psát tiskové zprávy a články, připravovat reporty a analýzy. Pomůžeš nám i s monitoringem médií, zapojíme tě také do přípravy tiskových konferencí a dalších akcí.

Všechno tě rádi naučíme, důležitá je tvá pečlivost, zodpovědnost a ochota se učit. Rádi tě vezmeme mezi sebe na schůzky, abys měl(a) přehled o všem, co zahrnuje naše klientská práce.

Proč pracovat ve FleishmanHillard?

  • Máš jedinečnou možnost nahlédnout do fungování mezinárodní komunikační agentury a stát se její součástí.
  • V našem týmu tě jistě potěší kamarádská atmosféra a lidský přístup. Vždy oceníme, pokud přijdeš s vlastním nápadem a budeš aktivní.
  • Potkáš u nás lidi různých profesí a zájmů, od novinářů a social geeků až po ekonomické experty či politické poradce.
  • Každý den můžeš zapojit své mozkové závity pro některou z velkých značek, o které se staráme.
  • Naše kancelář je sice menší open space, ale v budově je i spousta míst, kde si můžeš oddechnout. Třeba kavárna, šipky, chill out koutky nebo nová tělocvična. Pokud rád jezdíš do práce na kole, potěší tě kolárna.

Připojit se k nám můžeš prakticky okamžitě na cca 80 hodin měsíčně.

Pozice je ideální pro studenty vysokých škol zaměřených na marketing, média, ekonomii či příbuzné obory.

Těšíme se na tebe!