PR Client Manager - technologie (počítače, servery)

Chceš rozvíjet svou kariéru v public relations v prostředí jedné z největších světových PR firem? Bavila by tě komunikace pro největšího světového výrobce počítačů, nebo pro B2B segment v oblasti serverů a cloudových řešení? Pojď nám pomáhat s plánováním a realizací komunikačních kampaní pro přední české i zahraniční značky!

Připoj se do našeho týmu a inspiruj se od nejlepších lokálních i zahraničních expertů na public relations, public affairs a marketingovou komunikaci.

Do našeho týmu hledáme klientského manažera(ku), který má rád různorodou práci, baví ho řídit menší i větší projekty, připravovat a vést komunikační kampaně pro klienty, komunikovat s médii, psát články a tiskové zprávy a být každodenním kontaktem pro naše klienty.

Co budeš mít na starost?
Projektové řízení kampaní pro přední tuzemské i zahraniční značky – od prvotního kreativního nápadu, přes hlídání rozpočtu až po report výsledků kampaně klientovi.
Vytváření integrovaných komunikačních strategií od psaní článků, natáčení videí, přes realizaci tiskových konferencí až k nákupu mediálního prostoru.
Komunikaci s novináři i influencery.
Každodenní spolupráci s tiskovými mluvčími či šéfy komunikačních týmů našich klientů.
Vedení malého týmu juniorních kolegů a spolupráce se seniorními specialisty – Media Relations Specialist, Influencer Specialist, grafiky, copywritery, videomakery. Nebudeš tedy na všechny úkoly sám(sama).

Co bys měl(a) umět a znát?
Samozřejmostí jsou manažerské dovednosti včetně schopnosti delegovat. Očekáváme nadšení, zápal pro práci na svěřených kampaních, touhu hledat nové a neotřelé přístupy. Samostatnost, pečlivost a důslednost, schopnost dodržovat dohody a termíny je must-have. Potěší nás zkušenosti v PR segmentu min. 2 roky. Výhodou jsou zkušenosti s technologickým segmentem.

A proč spolupracovat právě s námi?
Máš jedinečnou možnost nahlédnout do fungování mezinárodní agentury a stát se její součástí. V našem týmu tě jistě potěší přátelská atmosféra a lidský přístup.

Při vytváření kampaní můžeš naplno rozvinout své kreativní nebo strategické myšlení. Každý den můžeš zapojit své mozkové závity pro některou z velkých značek, o které se staráme.

Můžeš rozjet vlastní interní projekty a stát se jedním z tahounů našich interních practice groups, v rámci, kterých sledujeme poslední trendy na trhu, sdílíme zkušenosti a znalosti napříč týmy a vyvíjíme nové produkty či postupy.

Budeš mít možnost nadále rozvíjet své profesní znalosti díky naší vzdělávací FH Academy i programu zahraničních stáží v některé z našich poboček po celé Evropě.

Naše kancelář nabízí řadu možností pro práci i odpočinek. Kromě standardních pracovních míst, je možnost využít několika chill-out zón s pohovkami, tak i kavárnu či tělocvičnu přímo v budově. Pokud rád jezdíš do práce na kole, potěší tě kolárna.

Pokud se k nám chceš připojit nebo se jen nezávazně pobavit u kávy, pošli své CV.