Seniorní PR Client Manager

Chceš posunout svou kariéru v public relations a pracovat v prostředí jedné z největších světových PR firem? Pojď nám pomáhat s plánováním a realizací komunikačních kampaní pro přední české i zahraniční značky!

Připoj se do našeho týmu a inspiruj se od nejlepších lokálních i zahraničních expertů na public relations, public affairs a marketingovou komunikaci.

Do našeho týmu hledáme zkušeného klientského manažera(ku), který má rád různorodou práci, baví ho řídit menší i větší projekty, připravovat a vést komunikační kampaně pro klienty, komunikovat s médii, psát články a tiskové zprávy a být každodenním kontaktem pro naše klienty.

Co budeš mít na starost?

  • Řízení kampaní pro přední tuzemské i zahraniční značky.
  • Vytváření integrovaných komunikačních strategií od psaní článků až po natáčení videí.
  • Komunikaci s novináři i influencery.
  • Každodenní spolupráci s tiskovými mluvčími či šéfy komunikačních týmů našich klientů.
  • Vedení týmu juniorních kolegů.

Co bys měl(a) umět a znát?
Očekáváme nadšení, zápal pro práci na svěřených kampaních a klientech, touhu hledat nové a neotřelé přístupy. Samostatnost, pečlivost a důslednost, schopnost dodržovat dohody a termíny. Zkušenosti v PR segmentu min. 5 let a oceníme zkušenost s vedením menšího týmu lidí.

A proč spolupracovat právě s námi?
Máš jedinečnou možnost nahlédnout do fungování mezinárodní agentury, stát se její součástí a rozvíjet se dál díky naší vzdělávací FH Academy. V našem týmu tě jistě potěší přátelská atmosféra a lidský přístup a novou inspiraci pro svou práci můžeš načerpat při zahraničních stážích v některé z našich poboček po celé Evropě.

Při vytváření kampaní můžeš naplno rozvinout své kreativní nebo strategické myšlení. Každý den můžeš zapojit své mozkové závity pro některou z velkých značek, o které se staráme.

Můžeš rozjet vlastní interní projekty a stát se jedním z tahounů našich interních practice groups, v rámci kterých sledujeme poslední trendy na trhu, sdílíme zkušenosti a znalosti napříč týmy a vyvíjíme nové produkty či postupy.

Pracujeme sice v open-space kanceláři, ale máme i spoustu míst, kde můžeš i vydechnout. Třeba kavárnu, chill-out koutky nebo nové fitness prostory. Pokud rád jezdíš do práce na kole, potěší tě kolárna.

Více informací o práci ve FleishmanHillard se dozvíš zde.

Pokud se k nám chceš připojit nebo se jen nezávazně pobavit u kávy, pošli své CV.