Integrated Marketing Manager

Máš zkušenosti s řízením projektů? Sociální sítě máš v malíku a pojmy jako carousel, SEO nebo PPC tě nevylekají? Baví tě pracovat s obsahem? Pojď nám pomáhat vytvářet a řídit integrované i digitální kampaně pro zahraniční i české značky.

Připoj se do našeho týmu a inspiruj se od nejlepších lokálních i zahraničních expertů na public relations, public affairs a marketingovou komunikaci.

Do našeho týmu hledáme integrated marketing managera, který má rád různorodou práci, s nadšením samostatně řídí menší i větší projekty, vytváří plány, řídí marketingové projekty a sleduje aktuální trendy v integrovaném marketingu. Jeho silnými stránkami jsou komunikační dovednosti, organizační schopnosti ale i analytické myšlení. K tomu všemu je týmový hráč, který táhne za jeden provaz se všemi kolegy napříč firmou.

Co budeš mít na starost?

Komplexní řízení kampaní pro přední tuzemské i zahraniční značky.
Vytváření vícekanálových komunikačních strategií od psaní článků, přes správu sociálních sítí až po natáčení videí.

Vývoj a správu komunikačních kampaní integrujících digitální a sociální marketingové disciplíny, outdoorovou reklamu i PA a PR.

Vytváření nabídek pro potenciální nové klienty.

Spolupráci a komunikaci s interními projektovými týmy a client managery.

Koordinaci externích dodavatelů pro klíčové projekty.

Podílení se na zlepšování výsledků marketingových kampaní.

Vedení týmu od juniorních po zkušené kolegy.

Pravidelné vyhodnocování marketingových aktivit a vytváření reportů pro další plánování.

Sledování aktuálních trendů v integrovaném marketingu.

Co bys měl(a) umět a znát?

Očekáváme vynikající znalost integrovaného marketingu, schopnost analytického myšlení v kombinaci s výbornými komunikačními dovednostmi. Přehled v aktuálních trendech obsahového i digitálního marketingu. Zkušenosti s integrovanou komunikací min. 3 roky. Hledáme týmového hráče, který dokáže pracovat se specialisty v odlišných odvětvích. Nadšení, zápal pro práci na svěřených kampaních a klientech, touhu hledat nové a neotřelé přístupy. Samostatnost, pečlivost a důslednost, schopnost dodržovat dohody a termíny. Vynikající dovednost v psaní návrhů marketingových řešení. Zkušenost od sestavování konceptu až po samotnou exekuci projektu. Schopnost projektového řízení a organizace. Anglický jazyk minimálně na komunikační úrovni.

 

A proč spolupracovat právě s námi?

Máš jedinečnou možnost nahlédnout do fungování mezinárodní agentury a stát se její součástí. V našem týmu tě jistě potěší přátelská neformální atmosféra a lidský přístup.

Při vytváření kampaní můžeš naplno rozvinout své kreativní nebo strategické myšlení. Každý den můžeš zapojit své mozkové závity pro některou z velkých značek, o které se staráme.

Můžeš rozjet vlastní interní projekty a stát se jedním z tahounů našich interních practice groups, v rámci, kterých sledujeme poslední trendy na trhu, sdílíme zkušenosti a znalosti napříč týmy a vyvíjíme nové produkty či postupy.

Budeš mít možnost nadále rozvíjet své profesní znalosti díky naší vzdělávací FH Academy i programu zahraničních stáží v některé z našich poboček po celé Evropě.

Naše kancelář nabízí řadu možností pro práci i odpočinek. Kromě standardních pracovních míst, je možnost využítí několika chill-out zón s pohovkami, tak i kavárnu či tělocvičnu přímo v budově. Pokud rád jezdíš do práce na kole, potěší tě kolárna.

Pokud se k nám chceš připojit nebo se jen nezávazně pobavit u kávy, pošli své CV na [email protected]