Integrated Marketing Assistant

Do týmu zaměřeného na integrovanou komunikaci hledáme asistenta nebo asistentku, která dokáže samostatně vyhledat důležité informace, zvládne napsat návrh příspěvků na sociální sítě a nezalekne se ani tvorby reportů.

V našem týmu se staráme o komplexní komunikaci klientů od přípravy strategie až po její realizaci, připravujeme obsahovou i vizuální stránku kampaní, řešíme weby, PPC, videa, influencery… Část materiálů je kompletně v angličtině, proto by ti tento jazyk neměl být cizí.

Proč pracovat ve FleishmanHillard?

Máš jedinečnou možnost nahlédnout do fungování přední světové komunikační agentury a stát se její součástí. Práce na mezinárodních projektech je téměř na denním pořádku.

V našem týmu tě jistě potěší kamarádská atmosféra a lidský přístup. Vždy oceníme, pokud přijdeš s vlastním nápadem a budeš aktivní.

Potkáš u nás lidi různých profesí a zájmů, od novinářů a social geeků až po ekonomické experty či politické poradce.

Každý den můžeš zapojit své mozkové závity pro některou z velkých značek, o které se staráme.

Naše kancelář je sice menší open space, ale v budově je i spousta míst, kde si můžeš oddechnout. Třeba kavárna, šipky, chill out koutky nebo nová tělocvična. Pokud rád jezdíš do práce na kole, potěší tě kolárna.

Co budeš mít na starost?

Budeš se podílet na vzniku kampaní pro klienty, starat se o sociální sítě, influencery nebo připravovat reporty a analýzy. Zapojíme tě také do přípravy eventů pro naše klienty

Všechno tě rádi naučíme, důležitá je tvá pečlivost, zodpovědnost a ochota se učit. Rádi tě vezmeme mezi sebe na schůzky, abys měl(a) přehled o všem, co zahrnuje naše klientská práce.

Připojit se k nám můžeš prakticky okamžitě na cca 80 hodin měsíčně.

Pozice je ideální pro studenty vysokých škol zaměřených na marketing, média či příbuzné obory.

 

Těšíme se na tebe!