HR / Talent Development Specialista

Chceš se stát součástí jedné z největších světových PR firem a pomoci nám s profesním rozvojem našich kolegů a hledáním nových?

Hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici HR / Talent development specialisty v rozsahu 40 – 60 hodin měsíčně, který se bude podílet na vyhledávání a náboru nových lidí, a koordinaci rozvojových aktivit a organizaci interních vzdělávacích akcí.

Připoj se k našemu týmu a získáš možnost spolupracovat s týmem expertů i začínajících kolegů v oblastech public relations, public affairs a marketingové komunikace.

Koho hledáme?

Hledáme nadšeného, samostatného a důsledného člověka, ideálně s předchozími zkušenostmi v oblasti lidských zdrojů, ideálně zkušenost s nábory.

Budeš mít na starosti:

  • Nábor a úvodní zaškolení nových lidí
  • Koordinaci rozvoje stávajícího týmu: od pravidelných kariérních rozhovorů, přes správu individuálních karierních plánů až po řízení lokálního tréninkového programu
  • Spolupráci s ostatními pobočkami, sdílení zkušeností, přebírání už vytvořených materiálů, postupů a tréninkových programů
  • Organizaci interních akcí

Co nabízíme?

Práci v prostředí mezinárodní komunikační agentury s lidmi, které baví jejich práce a chtějí se dál rozvíjet. Možnost inspirovat se a sdílet zkušenosti s kolegy z ostatních poboček, i proto je pro nás důležitá schopnost komunikace v angličtině. Časovou flexibilitu a možnost práce i z domova.

Proč pracovat ve FleishmanHillard?

  • Jsme tým mladých, zkušených a nadšených profesionálů, ve kterém se budeš cítit dobře.
  • Potkáš u nás lidi různých profesí a zájmů, od novinářů a social geeků až po ekonomické experty či politické poradce.
  • Jsme globální komunikační agentura, která funguje opravdu mezinárodně a vytváří příležitosti spolupracovat a potkávat se s kolegy z jiných zemí.
  • Neustále se snažíme rozvíjet, učit něco nového, jeden od druhého i od ostatních profesionálů z oboru.
  • Všichni jsme jiní a přece stejní, respektujeme se a když jde do tuhého, tak jeden druhého podpoříme.

Naše kancelář je sice menší open space, ale v budově je i spousta míst, kde si můžeš oddechnout. Třeba kavárna, šipky, chill out koutky nebo nová tělocvična. Pokud rád jezdíš do práce na kole, potěší tě kolárna.

Pokud se k nám chceš připojit nebo se jen nezávazně pobavit u kávy v naší kavárně, pošli své CV na [email protected]