PR Manager pro Brand & Lifestyle komunikaci

Chceš rozvíjet svou kariéru v public relations v prostředí jedné z největších světových PR firem? Pojď nám pomáhat s plánováním a realizací komunikačních kampaní pro přední české i zahraniční značky!

Připoj se do našeho týmu a inspiruj se od nejlepších lokálních i zahraničních expertů na public relations, public affairs a marketingovou komunikaci. 

Do našeho týmu hledáme klientského manažera(ku), který má rád různorodou práci, baví ho řídit menší i větší projekty, připravovat a vést komunikační kampaně pro klienty, komunikovat s médii, psát články a tiskové zprávy a být každodenním kontaktem pro naše klienty. 

Co budeš mít na starost?

Řízení kampaní pro přední tuzemské i zahraniční značky. 
Vytváření integrovaných komunikačních strategií od psaní článků až po natáčení videí. 
Komunikaci s novináři i influencery. 
Každodenní spolupráci s tiskovými mluvčími či šéfy komunikačních týmů našich klientů. 
Vedení týmu juniorních kolegů.

Co bys měl(a) umět a znát?

Očekáváme nadšení, zápal pro práci na svěřených kampaních a klientech, touhu hledat nové a neotřelé přístupy. Samostatnost, pečlivost a důslednost, schopnost dodržovat dohody a termíny. Zkušenosti s retailem a healthcare jsou velkou výhodou, stejně tak jsou vítány jakékoliv zkušenosti s integrovanou komunikací.

A proč spolupracovat právě s námi?

Máš jedinečnou možnost nahlédnout do fungování mezinárodní agentury a stát se její součástí. V našem týmu tě jistě potěší přátelská atmosféra a lidský přístup. 

Při vytváření kampaní můžeš naplno rozvinout své kreativní nebo strategické myšlení. Každý den můžeš zapojit své mozkové závity pro některou z velkých značek, o které se staráme. 

Můžeš rozjet vlastní interní projekty a stát se jedním z tahounů našich interních practice groups, vrámci, kterých sledujeme poslední trendy na trhu, sdílíme zkušenosti a znalosti napříč týmy a vyvíjíme nové produkty či postupy. 

Budeš mít možnost nadále rozvíjet své profesní znalosti díky naší vzdělávací FH Academy i programu zahraničních stáží v některé z našich poboček po celé Evropě. 

Naše kancelář nabízí řadu možností pro práci i odpočinek. Kromě standardních pracovních míst, je možnost využít několika chill-out zón s pohovkami, tak i kavárnu či tělocvičnu přímo v budově. Pokud rád jezdíš do práce na kole, potěší tě kolárna. 

Pokud se k nám chceš připojit nebo se jen nezávazně pobavit u kávy, pošli své CV na [email protected]