Business Development Manager

Už více než 20 let patříme mezi přední PR & PA agentury na českém trhu. Jsme součástí skupiny FleishmanHillard, jedné z největších mezinárodních firem v oboru public relations a public affairs. Za naši práci jsme získali řadu ocenění na českých i zahraničních oborových soutěžích. Jsme tým čtyřiceti mladých lidí, pracujících na komunikačních kampaních pro české i mezinárodní klienty.

Do našeho týmu sídlícího v moderních kanceláří na Praze 4 hledáme spolehlivou, pečlivou a energickou posilu na pozici Business Development Manager.

Co budeš mít na starost?

Koordinovat obchodní a marketingovou činnost agentury.

Komunikovat s potenciálními klienty.

Řídit poptávky a výběrová řízení.

Vytvářet nabídky ve spolupráci s klientskými manažery a konzultanty.

Administrovat smlouvy s novými klienty.

Řídit marketingové aktivity agentury.

Co bys měl(a) umět a znát?
Očekáváme organizační schopnosti, příjemné vystupování a komunikativnost. Kolegu se zájmem o oblast marketingu a obchodu, který zároveň ovládá na pokročilé úrovni MS Teams, Power Point, Excel. Samostatného kolegu s důrazem na pečlivost, dochvilnost a se znalostí AJ na pokročilé úrovní slovem i písmem.

A proč spolupracovat právě s námi?

Máš jedinečnou možnost nahlédnout do fungování mezinárodní PR & PA agentury a stát se její součástí.

V naší kanceláři tě potěší přátelská atmosféra a lidský přístup. Vždy oceníme, pokud přijdeš s vlastními nápady a budeš aktivní.

Pravidelně organizujeme neformální akce a v průběhu celého roku se máme možnost vzdělávat v různých oblastech.

Naše kancelář nabízí řadu možností pro práci i odpočinek. Kromě standardních pracovních míst, je možnost využít několika chill-out zón s pohovkami, tak i kavárnu či tělocvičnu přímo v budově. Pokud rád jezdíš do práce na kole, potěší tě kolárna. 

Předpokládaný objem práce je 60 – 80 hodin měsíčněNabízíme flexibilní pracovní dobu, možnost a možnost hybridní práce. Nabízíme možnost pracovní smlouvy, OSVČ nebo DPČ.

Pokud se k nám chceš připojit nebo se jen nezávazně pobavit u kávy, pošli své CV