PR asistent týmu pro komunikaci velkých firem

Hledáš novou výzvu ke studiu, zajímáš se o média, marketing a PR, pracuješ samostatně a nebojíš se objevovat nové věci? Pošli nám životopis!

Do týmu naší agentury, který se stará o komunikaci velkých firem, hledáme asistenta/asistentku, který/á se nezalekne tvorby reportů, dokáže samostatně dohledat důležité informace a zvládne napsat návrh článku nebo tiskové zprávy.

Řešíme externí i interní komunikaci klientů od přípravy strategie až po její realizaci, připravujeme obsahovou i vizuální stránku kampaní. Část materiálů je kompletně v angličtině, proto by ti tento cizí jazyk neměl dělat problém.

Co budeš mít na starost?

  • Monitoring médií, reporty
  • Zpracování vyhodnocení a prezentace k projektům u technologických klientů a klientů z oblasti sportu
  • Součinnost na zápůjčkách produktů novinářům, komunikace s nimi (media relations)
  • Postupné psaní tiskových zpráv a kratších textů
  • Bonus pro organizačně zdatné: podílení se na komunikaci klientů v rámci velkých akcí

Co od tebe očekáváme?

Očekáváme otevřenou hlavu, všeobecný přehled, bezchybný český jazyk, znalost MS Office (excel, powerpoint, word). Neobejdeš se bez anglického jazyka na komunikativní úrovni (komunikace s klientem a agenturami v zahraničí). Ideálně zkušenost s psaním textů a zájem podílet se na kreativních kampaních pro technologické klienty a klientů z oblasti sportu.

Rozhodně je bonusem, pokud máš zájem o nové věci, technologie a máš sportovní přehled. A zajímáš se o dění na poli sociálních sítí – influenceři, youtubeři, streameři, nebojíš se objevovat novinky (TikTok, Twitch).

A proč spolupracovat právě s námi?

Máš jedinečnou možnost nahlédnout do fungování mezinárodní agentury, stát se její součástí a kariérně růst.

V našem týmu tě jistě potěší kamarádská atmosféra a lidský přístup. Vždy oceníme, pokud přijdeš s vlastním nápadem a budeš aktivní.

Flexibilní pracovní doba (např. zohlednění studijních povinností) a možnost práce z domova.

Dennodenní kontakt se seniorními kolegy a interní vzdělávací program.

Pracujeme sice v open-space kanceláři, ale máme i spoustu míst, kde můžeš i vydechnout. Třeba kavárnu, chill-out koutky nebo nové fitness prostory. Pokud rád jezdíš do práce na kole, potěší tě kolárna.

Pozice je v rozsahu 60 – 80 hodin/měsíčně formou DPP.

Více informací o práci ve FleishmanHillard se dozvíš zde.

Pozice je ideální pro studenty/studentky vysokých škol zaměřených na marketing, média, ekonomii či příbuzných oborů. Těšíme se na tebe.