Assistant Account Executive v Consumer

Jsi pečlivý, samostatný a zajímáš se o média a public relations? 

Do našeho consumer týmu zaměřeného na komunikaci s médii hledáme asistenta nebo asistentku, který dokáže samostatně vyhledat důležité informace, zvládne napsat návrh článku nebo tiskové zprávy, nebojí se zvednout telefon a nezalekne se ani tvorby různých reportů.

V našem týmu řešíme externí i interní komunikaci klientů od přípravy strategie až po její realizaci, připravujeme obsahovou i vizuální stránku kampaní. Část materiálů je kompletně v angličtině, proto by ti tento jazyk neměl být cizí.

Proč pracovat ve FleishmanHillard?

Máš jedinečnou možnost nahlédnout do fungování mezinárodní komunikační agentury a stát se její součástí.

V našem týmu tě jistě potěší kamarádská atmosféra a lidský přístup. Vždy oceníme, pokud přijdeš s vlastním nápadem a budeš aktivní.

Potkáš u nás lidi různých profesí a zájmů, od novinářů a social geeků až po ekonomické experty či politické poradce.

Každý den můžeš zapojit své mozkové závity pro některou z velkých značek, o které se staráme.

Naše kancelář je sice menší open space, ale v budově je i spousta míst, kde si můžeš oddechnout. Třeba kavárna, šipky, chill out koutky nebo nová tělocvična. Pokud rád jezdíš do práce na kole, potěší tě kolárna.

Co budeš mít na starost?

Budeš se podílet na vzniku kampaní pro klienty, psát tiskové zprávy a články, připravovat reporty a analýzy. Pomůžeš nám i s monitoringem médií, zapojíme tě také do přípravy tiskových konferencí a dalších akcí.

Všechno tě rádi naučíme, důležitá je tvá pečlivost, zodpovědnost a ochota se učit. Rádi tě vezmeme mezi sebe na schůzky, abys měl(a) přehled o všem, co zahrnuje naše klientská práce.

Připojit se k nám můžeš prakticky okamžitě na cca 80 hodin měsíčně.

Pozice je ideální pro studenty vysokých škol zaměřených na marketing, média, ekonomii či příbuzné obory.

Momentálně hledáme komunikativní kandidáty, kteří mají všeobecný přehled, jsou rádi mezi lidmi a mají kreativní nápady.

Těšíme se na tebe!