Account Manager for Integrated Marketing Communications

Chceš rozvíjet svou kariéru v public relations v prostředí jedné z největších světových PR firem? Pojď nám pomáhat s plánováním a realizací komunikačních kampaní pro přední české i zahraniční značky!

Připoj se do našeho týmu a inspiruj se od nejlepších lokálních i zahraničních expertů na public relations, public affairs a marketingovou komunikaci.

Do našeho týmu hledáme manažera pro integrovanou komunikaci, který má rád různorodou práci, s nadšením samostatně řídí menší i větší projekty, vytváří plány a řídí marketingové projekty, sleduje aktuální trendy v integrované komunikaci. Jeho silnými stránkami jsou komunikační dovednosti, organizační schopnosti ale i analytické myšlení a k tomu všemu je týmový hráč, který táhne za jeden provaz se všemi kolegy napříč firmou.

Co budeš mít na starost?

Řízení kampaní pro přední tuzemské i zahraniční značky.
Vytváření integrovaných komunikačních strategií zahrnujících vše od sociálních sítí až po tvorbu reklamních spotů.

Správu komunikačních kampaní, integrující PR, PA, reklamu a digitální marketing.

Podílení se na zlepšování výsledků marketingových kampaní našich klientů.

Vedení týmu interních kolegů i skupiny externích kreativních spolupracovníků.

Sledování aktuálních trendů v integrované komunikaci v rámci mezinárodní sítě FleishmanHillard a naší skupiny Omnicom.

Co bys měl(a) umět a znát?

Očekáváme vynikající znalost integrované marketingové komunikace, schopnost strategického myšlení v kombinaci s výbornými komunikačními dovednostmi. Zkušenosti s integrovanou komunikací min. 3 roky. Týmový hráč, který dokáže pracovat se specialisty v odlišných odvětvích. Nadšení, zápal pro práci na svěřených kampaních a klientech, touhu hledat nové a neotřelé přístupy. Samostatnost, pečlivost a důslednost, schopnost dodržovat dohody a termíny. Vynikající dovednost v navrhování marketingových řešení. Zkušenost při sestavování konceptu až po jeho samotný  launch . Schopnost projektového řízení a organizace.

A proč spolupracovat právě s námi?

Máš jedinečnou možnost nahlédnout do fungování mezinárodní agentury a stát se její součástí. V naší agentuře tě čeká mladý tým a velmi přátelská a neformální atmosféra.

Při vytváření kampaní můžeš naplno rozvinout své kreativní nebo strategické myšlení. Každý den můžeš zapojit své mozkové závity pro některou z velkých značek, o které se staráme.

Můžeš rozjet vlastní interní projekty a stát se jedním z tahounů našich interních practice groups, v rámci, kterých sledujeme poslední trendy na trhu, sdílíme zkušenosti a znalosti napříč týmy a vyvíjíme nové produkty či postupy.

Budeš mít možnost nadále rozvíjet své profesní znalosti díky naší vzdělávací FH Academy i programu zahraničních stáží v některé z našich poboček po celé Evropě.

Naše kancelář nabízí řadu možností pro práci i odpočinek. Kromě standardních pracovních míst, je možnost využít několika chill-out zón s pohovkami, tak i kavárnu či tělocvičnu přímo v budově. Pokud rád jezdíš do práce na kole, potěší tě kolárna.

Pokud se k nám chceš připojit nebo se jen nezávazně pobavit u kávy, pošli své CV na kariera@fleishman.com.