Klientský manažer(ka), digital & social

Přemýšlíš o tom, jak se dál posunout v digitálním marketingu? Sociální sítě máš v malíku a pojmy jako carousel, SEO nebo CRM tě nevylekají? Baví tě pracovat s obsahem webu? Pojď nám pomáhat vytvářet a řídit integrované i digitální kampaně pro zahraniční i české značky.

Koho hledáme: 

Nadšence pro digitální komunikaci s alespoň 2 roky praxe v digitální agentuře nebo na straně klienta.

Digitálního „stratéga“ schopného samostatně vytvářet, prodávat a řídit kampaně pro naše klienty.

Člověka se zkušenostmi v oblasti content marketingu, sociálních sítí a digitální komunikace.

Týmového hráče, který se nebojí převzít zodpovědnost za svěřené projekty.

 

Co očekáváme?

Nadšení, zápal pro práci na svěřených kampaních a klientech, touhu hledat nové a neotřelé přístupy. Zodpovědnost, pečlivost a schopnost dodržovat sliby a termíny. Angličtinu na pokročilé úrovni, jak psanou, tak mluvenou.

 

A proč spolupracovat právě s námi?

Máš jedinečnou možnost nahlédnout do fungování mezinárodní agentury a stát se její součástí. V našem týmu tě jistě potěší kamarádská atmosféra a lidský přístup, nemusíš se bát přijít a říct vlastní názor nebo nový nápad.

Několikrát do roka vyrážíme na odpočinkové tembuildingy a v průběhu celého roku se máme možnost vzdělávat v různých oblastech.

Naše kancelář je moderní open space, ale v budově je i spousta míst, kde si můžeš oddechnout. Třeba kavárna, chill out koutky nebo nová tělocvična. Pokud rád jezdíš do práce na kole, potěší tě kolárna.

Pokud se k nám chceš připojit nebo se jen nezávazně pobavit u šálku dobré kávy, pošli své CV na kariera@fleishman.com.