Lenovo

#Odvážnejiný

Celkem 41 novinářů, šest ambasadorů a čtyři členové Lenovo týmu. Ti všichni v jeden čas na jednom magickém místě plném českých i světových celebrit.

Lenovo svým konceptem YOGA bezpochyby vystoupilo ze zajetých kolejí klasických notebooků a tabletů. Nastolilo nový trend a ukázalo světu, co to znamená být #odvážnějiný. Od chvíle, kdy byl na trh uveden první vícerežimový notebook Lenovo YOGA, vznikla řada dalších zařízení nesoucích tento krátký a přitom výstižný název. Nejenže se tyto notebooky a tablety dokážou díky své flexibilitě maximálně přizpůsobit uživatelům, ale Lenovo jejich prostřednictvím prakticky mění způsob, jakým lidé technologie využívají.

Jak jsme postupovali:

Notebooky a tablety YOGA jsou v portfoliu společnosti Lenovo hvězdami. Volba místa pro konání tiskové konference proto padla na muzeum voskových figurín Grévin, kde se to hvězdami jenom hemží. Představované novinky se tak dostaly do velmi dobré společnosti, kterou doplnili vybraní členové Lenovo týmu.

Stejně jako každý nový produkt z řady YOGA dokáže být #odvážnejiný, tak se i tanečnice a choreografka Aneta Antošová, profesionální sportovec v disciplíně Freestyle BMX Dominik Nekolný a mladá zapálená kuchařka Kamila Rundusová alias Kamu nebáli vystoupit z davu a ukázat, co v nich je. Ovace všech diváku sklidilo jak jejich vystoupení, kdy představovali voskové figuríny, které Lenovo darovalo muzeu, tak i světelná show taneční skupiny Pyroterra s produkty Lenovo v hlavních rolích.

Čeho jsme dosáhli:

Tiskové konference se zúčastnilo celkem 41 novinářů, šest ambasadorů a čtyři členové Lenovo týmu. Nové produkty z řady Lenovo YOGA se po svém uvedení objevily ve 119 výstupech v technologických i lifestylových médiích s PR hodnotou téměř 5 mil. Kč. Pozitivní ohlasy ze strany novinářů, zvyšující se zájem o testování těchto zařízení, následná aktivní komunikace fanoušků na sociálních sítích a rostoucí obliba vícerežimových notebooků a tabletů YOGA jsou jasným důkazem, že Lenovo svou #odvážnějinou akcí zaujalo.