Rozeběhněte se na RunTour s Plus pro Vás

 

Plus pro Vás od Nestlé se i letos stalo nutričním partnerem běžeckého seriálu RunTour, kterého se minulý rok účastnilo přes 14 tisíc běžců.

I tuto jarní a letní sezónu pomáháme Plus pro Vás od Nestlé, aby na osmi místech v České republice  běžcům a dalším příznivcům vyváženého životního stylu zpříjemnilo závody. Společně jsme pro ně přichystali stánek s množstvím aktivit pro všechny.

Děti se zabaví malováním a seznámí se se zdravými potravinami, maminky a tatínci si mohou zasoutěžit o balíček se sportovními potřebami od Nestlé.

Běžecký den pak mohou všichni završit fotkou u fotostěny, přičemž fotky v zeleninovém klobouku nebo ovocné čelence poté budou k nalezení na facebookové stránce Plus pro Vás.

Na akcích se návštěvníci seznámí s webovými stránkami Plus pro Vás, kde se dočtou spoustu rad týkajících se vyvážené výživy a pohybu. Stejně jako loni si pak všichni návštěvníci mohou pomocí speciálního měřiče změřit své BMI a zjistit, jak jsou na tom se svou tělesnou hmotností.

Cílem partnerství RunTour s Plus pro Vás od Nestlé je poukázat na důležitost pohybu, který je spolu s jídelníčkem základem vyváženého životního stylu.